Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqe Rama (Buqja) - Po Luajn Valle Qikat E Mira Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

jalile jalile jalile lelelelej - jalile jalile jalile lelelelej

2x Luj Luj qysh o reni qitja rethin qysh do
veni rrethin valles do jernek tash belholla
lun qyqek

2X REF: Po lujn valle qika t'mira ndrrojn
ndrrojn fustanat ngjyra ngjyra
sonte shkon per ftyr e kuqja
kang per qefi ju knon Buqja

2x Me kendim ta kallim keshtu e hekim mallin
pesh po na qon muzika po lujn valle djem
e qika

4X REF: Po lujn valle qika t'mira ndrrojn
ndrrojn fustanat ngjyra ngjyra
sonte shkon per ftyr e kuqja
kang per qefi ju knon Buqja


Buqe Rama (Buqja) - Po Luajn Valle Qikat E Mira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Luajn Valle Qikat E Mira".
3. Video është e këngës "Po Luajn Valle Qikat E Mira", por nuk këndohet nga Buqe Rama (Buqja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 3