Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqe Rama - Aman Aman Gjermani (Feat. Lili Rama)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne rini kam ardh ngurbet
e lash vetem nanen tem (2x)

REF. 2x:
Aman, aman, Gjermoni
e shkreta Gjermoni,
mu mashtrove ne rini
qe ty kam gjith pasuri

M'kalon jeta ne gurbet
kur dot kthehem s'di as vet

M'kalon jeta ne gurbet
po por titna ktu do t'vdes

REF. 2x:
Aman, aman, Gjermoni
e shkreta Gjermoni,
mu mashtrove ne rini
qe ty kam gjith pasuri
Cover: Blerim Hajra & Faruku - Aman Aman Gjermani
Buqe Rama (Buqja)
Featuring: Lili Rama
Publikimi: 13/04/2021
Teksti: Blerim Hajra
Orkestrimi: Lili Rama
Mix/Mastern: Lili Rama


Buqe Rama - Aman Aman Gjermani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aman Aman Gjermani".
3. Video është e këngës "Aman Aman Gjermani", por nuk këndohet nga Buqe Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 0