Më mbaj mend (për 1 muaj)


Buraku & Grupi Fama - Çunat E Qefit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çunat E Qefit".
3. Video është e këngës "Çunat E Qefit", por nuk këndohet nga Buraku & Grupi Fama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Buraku & Grupi Fama - Çunat E Qefit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Grupi Fama

25/02/2016

2016-02-25T15:00:00+00:004 çuna sikur 4 mi
Behet puna o per Mrekulli
Jena bashk kur knojna e kur rrina
veq menojna qysh me u knaq me shoqni

Prej natyres jena shum qefli
per sevda na jena numer 1
si bekri te vjeter te qytetit
na e shtrojna meze rrush edhe raki

Si me pare si pa pare
e bojm qefin ashiqare
Si me qika,Si pa qika
neve gjall na man muzika

Si me pare si pa pare
e bojm qefin ashiqare
Na jetojna per lezetin
knojm per tjert knaqem per veti

Veq ni emer neve na bashkon
knojm me zemer e shpirtin na knaq
kush menon qe ndahen kta jarana
e rren veten edhe e mashtron

Prej natyres jena shum qefli
per sevda na jena numer 1
si bekri te vjeter te qytetit
na e shtrojna meze rrush edhe raki

Si me pare si pa pare
e bojm qefin ashiqare
Si me qika,Si pa qika
neve gjall na man muzika

Si me pare si pa pare
e bojm qefin ashiqare
Na jetojna per lezetin
knojm per tjert knaqem per veti

Si me pare si pa pare
e bojm qefin ashiqare
Si me qika,Si pa qika
neve gjall na man muzika

Si me pare si pa pare
e bojm qefin ashiqare
Na jetojna per lezetin
knojm per tjert knaqem per veti


Ky tekst u dërgua nga Elmar Berisha
Më Shumë Këngë Nga Burak Vehapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet