Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Aliu & Shqipe Krivenjeva - Si Ti I Gjej 100 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  11

ç'të bëj kur zemra me shtyher njemi cop per dhe
por si gota qe perplaset o per dysheme
si i vdekur pa frym rri kur per ty mendoj
prej kur shkove kot mendohem tjeter dashuroj
prej kur shkove kot mendohem tjeter dashuroj.
E di qe shum kam gabu
tradhtin ti se ke merituuu
pot kerkoj falje pa kufiii
esht hera fundit qe pot lutem me u kthy.

SHQIPE
Si ti i gjej 100 si ti i gjej 100
hiq prej shpije mos me dal prap i gjej 100,
kot lutesh falje kerkon kot gabimet i pranon
zemra thyer ka met met ty quno per gjithmon

BURIM
ndoshta ti gjen edhe me mir
ndoshta kjo mbetet veq deshir
per her te fundit tlutem me u kthyyy
por dije se jeta ime nuk merr fund me tyyy

SHQIPE
Si ti i gjej 100 si ti i gjej 100
hiq prej shpije mos me dal prap i gjej 100,
ot lutesh falje kerkon kot gabimet i pranon
zemra thyer ka met met ty quno per gjithmon.2x


Ky tekst u dërgua nga  sadik   vivakosova

Burim Aliu & Shqipe Krivenjeva - Si Ti I Gjej 100
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Ti I Gjej 100".
3. Video është e këngës "Si Ti I Gjej 100", por nuk këndohet nga Burim Aliu & Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Aliu:


Komente 1