Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Caka

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Austri 
BIOGRAFIA: Burim Caka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2017, Burim Caka publikon albumin "Melodi Malli"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Bashkëshorti i

Xheva Salihaj

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentMelodi Malli (2017)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hakif Krasniqi

Heki Krasniqi

Blerim Kadriu

Amir Rexhepi

Kujta

Arsen Mani

Beqa

Lorik Kasapolli

Gjergj Tunaj

Mel Duraku

Tags: Burim Caka


Komente mbi këtë artist