Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheva Salihaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Austri 
Xheva Salihaj është një shkrimtare e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Bashkëshorte e

Burim Cakës

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Rabije Bytyqi

Flora Peçi

Lindite Ramushi

Ermira Jusufi

Makfire Canolli

Remzije Zekolli

Mimoza Bici

Lediana Kapaj

Sadije Aliti

Manjola Brahaj

Tags: Xheva Salihaj, Xheva Caka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet