A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Burim Hoxha - Pak Une E Pakez Ti


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/11/2005

2005-11-11T00:00:00

Teksti:

Fitnete Tuda

Muzika & Orkestrimi:

Menan Kiseri

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2005


mengjesi agoj dhe djelli ndriqoj planetin
nje ndjenj e embel m'kaploj mua te terin (te terin)
nuk e di pse bota po me duket ma ndryshe se djeee, jo nuk e di nuk jam me vetem diqka e re po lind ne zermren timeeeeeee

pak un e pakez tiiii sa pak duhet per dashuriii ooooooo
pak un e pakez ti , mrekulliii un e ti te dashuruarrrrr

mengjesi agoj dhe djelli ndriqoj qytetinnnn dhe njerzit ne rrug mua me buzeqeshinnnnnnn
nuk e diii pse bota po me duket me bukur se djeeeeeeee ]
jo nuk e diiii nuk jam me vetem diqka e re po lind ne zemren timeeeeeee

pak un e pakez tiiii sa pak duhet per dashuriii ooooooo
pak un e pakez ti , mrekulliii un e ti te dashuruarrrrr


Ky tekst u dërgua nga Blero   Annonim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019