A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Burim Hoxha - Shpirti Bën Mëkat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/02/2014

2014-02-18T20:42:31

Muzika:

Naim Krasniqi

Teksti:

Xheraldina Vula


Eci rrugees vetem pse se di
mendja shpirti mkthehen prap tek ti
pluhur rruget pluhur kan dhe ne shpirt
mthahen syt dhe fytyra nuk me ndrit

me kujtohet puthja jote e par
sa shum ta doja ate buzen pak te qar
ti e hodhe qelsin ton te art un kerkoja dyert si imarr

me nje fryme nje te prekur shypirti ben mekat
me nje fryme nje te prekur me pushtove ate nat
me nje fryme duart tua mbuluan trupin tim
zog i marre zog i cmendur kthehu perseri


Ky tekst u dërgua nga bessa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019