Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Mehmeti - Kthesa Kthesa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

mos mbaj inati
mos mbaj inati
se me ty na ka lidhe fati
mos rri te shpia
mos rri te shpia
se me ty m'ka zane dashnia

refreni
Jeta eshte krejt kthesa kthesa
kemi pase veç pak pengesa
por kontaktet me ty kurre si prejta
Te kam thirre t'kam thirre me dale
me ti thane nja dy tri fjale
du me t'pa zemren me ta fale

a t'ka marre malli
a t'ka marre malli
kur po fol po te dridhet zani
ti eja sonte
ti eja sonte
me mungon prania jote
Burim Mehmeti
Publikimi: 08/04/2022
Muzika: Besim Bunjaku
Teksti: Besim Bunjaku
Orkestrimi: Nexhi Vuniqi
Video Produksioni: Labia
Kitar Dhe Saz: Astrit Stafaj


Burim Mehmeti - Kthesa Kthesa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthesa Kthesa".
3. Video është e këngës "Kthesa Kthesa", por nuk këndohet nga Burim Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Mehmeti:


Komente 0