TEKSTESHQIP

Burim Mehmeti
Palidhje
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Palidhje" kënduar nga Burim Mehmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimi dhe teksti vjen e realizuar nga Besim Bunjaku, teksa kënga vjen me arranzhim nga Ermal Krasniqi.