Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burn - Dhoma 4 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Dhoma 4 e maternitetit
Lindem ne nje dite fati
Nuk e njihnim neve njeri- tjetrin
Nuk ishim njesoj

Ne kur qanim
Ti doje te qeshje
Flije ti
Neve rrinim zgjuar
Overdose sa shume perkujdesje
Kishe vetem ti

Dashuri te gjitheve ne na dhane
Prinder dhe edukatore
Ne enderronim ta fitonim Boten
Ti kishe gjithshka

Ti kishe gjithshka
Su rrezove kurre
Jeta ty te dha
Ti se vrave kurre

Kohen qe kaloi
Ti su bere burre
Dicka te mungoi
Ti se cave se cave kurre

Autostrade Jeta jote plako
Pa asnje destinacion
Asnjeri nuk ka ne korsine tende
Askush nuk kalon

Cdo mengjes I mbyllur ti ne banjo
Sheh veten ne pasqyre
Dhe kerkon dicka me shume nga vetja
Por dicka mungon
Burn
Publikimi: 09/04/2010
Muzika: Burn
Teksti: Pandi Laço
Orkestrimi: Gent Myftaraj


Burn - Dhoma 4
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhoma 4".
3. Video është e këngës "Dhoma 4", por nuk këndohet nga Burn.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burn:


Komente 0