Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burn - Kohën Do Ta Ktheja Pas Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  10

Naten qe ike
Veten e humba larg
Vetem vjeshta me pa
Me shiun e saj
Nuk e besova
Ike nga une pa fjale
Sa do te doja nje dite
Te ktheheshe pas
Bridge
Mos me thuaj
Sa gabime une i kam
Te larguan
Ty nga une ato qe s'kam
Kohen do ta ktheja pas
Boten do ta ndal kete nate
Do fal cdo gje qe kam
Te shoh vetem nje cast
Kohen do ta ktheja pas
Boten do ta ndalja une sonte
Ne toke sa te jem gjall
Ty te te kem edhe nje cast
Jeta vazhdon
Vazhdon e nuk ndalet kurre
Do te kete gjithmone
Me mire se une
Jeta vazhdon
Sikur ta ndalja une
Veten time e bind
Se mori fund


Burn - Kohën Do Ta Ktheja Pas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kohën Do Ta Ktheja Pas".
3. Video është e këngës "Kohën Do Ta Ktheja Pas", por nuk këndohet nga Burn.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burn:


Komente 0