Më mbaj mend (për 1 muaj)

Butrint Rashiti - Hala Kam Dashni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hala kam dashni per ty
edhe hala pres mesazhet me mi kthy
Un hala po pres ti mem thirr me dal
e prap me vazhdu aty ku e kem lan
Hala naten vone un lutem per ty
Hala pot kerkojne kta dy syt e mi
në endrrat e mia hala sillesh ti
po pres ti me u kthy pot pres ti me u kthy

Ref
Zemra jeme ste harron jo nuk du nuk du tjeter
une me ty nuk mbaj inat edhe pse mke lan vetem

Ty met dasht e meriton ste harroj dashni e vjeter
edhe pse ne jemi nda kam met dasht ty gjith jeten


Ky tekst u dërgua nga anonimButrint Rashiti
Publikimi: 11/05/2020
Muzika: Valon Biba
Teksti: Valon Biba


Butrint Rashiti - Hala Kam Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hala Kam Dashni".
3. Video është e këngës "Hala Kam Dashni", por nuk këndohet nga Butrint Rashiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Butrint Rashiti:


Komente 0