A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Butrint Imeri - Bella


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  816

Komente nga Fansat

10 🔥🔥

19/06/2017

2017-06-19T22:00:00

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017
Bella Bella
Bella Bella
Bella Bella
Bella Bella

Nuk po muna me t'harru prej asaj dite
Une menen e kom vec te ti
Ton naten me mu chillite
Tash po bohesh kishe emrin s'po ma din
Qysh me bo na punen mu pa prap
Qajo qe ka ndodh me ndodh cdo nat
Qysh me bo na punen mu pa prap
Qajo qe ka ndodh me ndodh cdo nat

[REF. 2x]
Hey Bella Bella afer me mu
Bella Bella tjeter nuk du
Veren vec me ty me kalu
Vec ty po t'du
Vec ty po t'du

Bella bella x8

Oj Bukuroshe a t'merr malli per mu
Du me t'pas afer meje se t'du
Puthjet e tua s'po muj mi harru
Se at nat ti shume je lazdru
Qysh me bo na punen mu pa prap
Qajo qe ka ndodh me ndodh cdo nat
Qysh me bo na punen mu pa prap
Qajo qe ka ndodh me ndodh cdo nat

[REF. 2x]
Hey Bella Bella afer me mu
Bella Bella tjeter nuk du
Veren vec me ty me kalu
Vec ty po t'du
Vec ty po t'du

Bella bella x8

Bella bella x8

Bella bella


Ky tekst u dërgua nga Vlora Ymeri   imbebeKartolina (7)

U krijua nga endriti 2019-02-12 14:52:33
hey bella bella
2018-06-04 10:26:02
Nuk po muna me
t'harru prej asaj dite
Une menen e kom vec te ti
U krijua nga flejda 2018-06-02 09:17:57
Nuk po muna me
t'harru prej asaj dite
Une menen e kom vec te ti
2018-04-27 14:00:01
Oj Bukuroshe a t'merr malli per mu
Du me t'pas afer meje se t'du
Puthjet e tua s'po muj mi harru
Se at nat ti shume je lazdru
2018-03-31 13:24:23
Hey Bella Bella afer me mu
Bella Bella tjeter nuk du
Veren vec me ty me kalu
Vec ty po t'du
Vec ty po t'du
U krijua nga Fjolla isaku 2018-02-05 13:17:43
Une menen e kom vec te ti
2017-11-19 16:23:33
Nuk po muna me t'harru prej asaj dite
Une menen e kom vec te ti
Ton naten me mu chillite
Tash po bohesh kishe emrin s'po ma din

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019