A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Butrint Imeri - Xhanem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1084

Komente nga Fansat

8 🔥🔥

14/12/2017

2017-12-14T13:00:06

Teksti:

Butrint Imeri

Video Produksioni:

Supercut

Muzika & Produksioni:

Big Deal Records
Un veq po du me dit
A tmerr malli edhe ty per mu
Veq po du me dit
A menon ti najher mem shkru

Ty po du met pas afer
Edhe nese na nuk jem afer
Ty po du met pas nzemer
Edhe krejt mi bo me ty zemer

Deri kur ka me zgat
Un veq ty tut dasht jom
un veq ty tut dasht
Deri kur ka me zgat
Un permas tut ardh ty x2

Ref :
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem

XHANEM X3

Asni her nuk kom met lon

Se ti je magji xhanem
Asni her nuk kom met lon xhanem
Se un kom deshire per ty
Edhe veq per ty

Deri kur ka me zgat
Un veq ty tut dasht jom
un veq ty tut dasht
Deri kur ka me zgat
Un permas tut ardh ty x2

Ref :
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem

XHANËM x3


Ky tekst u dërgua nga BiondaKartolina (13)

U krijua nga Venissa 2018-07-21 15:28:59
Ty po du met pas afer
Edhe nese na nuk jem afer
Ty po du met pas nzemer
Edhe krejt mi bo me ty zemer
2018-06-07 19:09:30
Un veq po du me dit
A tmerr malli edhe ty per mu
Veq po du me dit
A menon ti najher mem shkru
U krijua nga fansja jote e cm 2018-05-12 13:55:59
Se ti je magji xhanëm
Asnjiherë nuk kom me t'lon xhanëm
Se un kom dëshirë për ty
Edhe veq për ty
2018-04-30 23:09:41
Deri kur ka me zgat
Un veq ty tut dasht jom
un veq ty tut dasht
Deri kur ka me zgat
Un permas tut ardh ty
U krijua nga marsiiiiiii 2018-02-22 18:13:55
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem
2018-02-04 19:17:50
Deri kur ka me zgat...
2018-02-02 18:30:16
A te mer malli edhe ty per mu
U krijua nga lorena 2018-01-31 12:40:46
se ti je magji xhanem
U krijua nga gulum 2018-01-13 21:34:45
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem
U krijua nga gulum 2018-01-13 21:35:23
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem
2018-01-05 23:14:16
 per ty 
Edhe veq per ty 
2017-12-16 18:46:54
Ty po du met pas afer
Edhe nese na nuk jem afer
2017-12-15 01:07:39
Pa ty jeten nuk e du xhanem

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019