A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Butrint Imeri - Kush?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  483

Komente nga Fansat

26 🔥🔥

22/10/2018

2018-10-22T14:00:08

Teksti:

Butrint Imeri

Muzika & Produksioni:

RZON
[REF. 2x:]
E kush ta fshin
kush ta fshin ty lotin n'sy
kush ta kthen buzqeshjen ty
a t'don aj
qysh t'kom dasht une ty

A ke harru
çdo deshire ta kom plotsu
un e di
jom tu t'mungu
njejt si ti prej kur je shku
a u kon gabim
qe kejt ti kom ble nfillim
qa ki dasht ma shum
qa ki dasht ma shum
un veq ty
a kom gabu
qe fotografine tone
hala jom tu e ru
e kongt tona
hala jom tu i ngu
ku kena gabu
ku kena gabu

Lotin n'sy
lotin n'sy
kush ta fshin ty
tash o von
tash o von
per mu kthy ti
lotin n'sy
lotin n'sy
kush ta fshin ty

Edhe kur ti shkove
ti veten e lendove
o sa shum gabove

kur ti shkove x4
shkove shkove shkove

E kur u ndam
pse harrove ti sa t'kom dasht
syt mo nuk ti pash
gabova un qe t'kom dasht
cdo kujtim e fshite
e mo nuk um pam
ti mezi prite
me dasht tjeter kon
se t'kom dasht pa fund
kush tka dasht ma shum
kush u kan per ty aty cdo her
se t'kom dasht pa fund
kush t'ka dasht ma shum
s'muj mu kon me ty jo si ateher

[REF. 2x:]
E kush ta fshin
kush ta fshin ty lotin n'sy
kush ta kthen buzqeshjen ty
a t'don aj
qysh t'kom dasht une ty


Ky tekst u dërgua nga  Topuzi7Kartolina (9)

U krijua nga Jona fansja jote💖 2019-08-30 21:49:29
Çdo kujtim e fshite
E mo nuk um pam
Ti mezi prite
Me dasht tjetër kon
U krijua nga Butrint 2019-03-11 09:31:22
Kush u kan për ty
Aty çdo herë
Se t'kom dasht pa fund
Kush t'ka dasht ma shum
S'muj mu kon me ty
Jo si atëherë
U krijua nga butrionse 2018-11-02 19:00:40
Se t'kom dasht pa fund
Kush t'ka dasht ma shum?
Kush u kan për ty aty?
2018-10-28 10:26:52
Edhe kur ti shkove
Ti veten e lëndove
O sa shumë gabove
U krijua nga Lali 2018-10-24 23:42:37
Lotin n'sy
kush ta fshin ty?
Tash o vonë
për mu kthy ti
2018-10-23 15:16:26
E kur u ndam
pse harrove ti sa t'kom dasht
syt mo nuk ti pash
gabova un qe t'kom dasht
qdo kujtim e fshite
2018-10-23 14:46:40
A kom gabu
që fotografinë tone
hala jom tu e ru
E ton kto lojna
hala jom tu i ngu
2018-10-23 12:05:50
A ke harru?
Çdo dëshirë ta kom plotsu
Unë e di...
Jom tu t'mungu
Njejt si ti
prej kur je shku
U krijua nga Topuzi7 2018-10-23 08:07:08
E kush ta fshin?
Kush ta fshin ty lotin n'sy
Kush ta kthen buzqëshjen ty
A t'don ai
Qysh t'kom dasht unë ty

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019