Më mbaj mend (për 1 muaj)

Butrint Imeri - Corazon (Feat. Don Xhoni)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  365

Butrint:
Ah qysh spo ta nin
Vec 1 her me mthirr
Ah mi corazon
A su bo kurr vonë

A qysh spo ta nin
E myte dashnin
Ah mi corazon
Kush për ty këndon

Na na na na nalu pak
Kur t marr me t mirë o nalu pak
Corazon kush t thirr nalu pak
hajde folëm pak
Hajde merrëm me t mirë
Edhe kthejëm prapë

Verën tash me kon pe pin
Natën tash me kon po rri
Nalu pak mi corazon
A po don a spo don

Don xhon
Kokaina,zemrën ma ke marr
Tash mas teje po shkrina
Ti ble diamanta smë ke mu për trëndafila
Jam i gatshem me ti ba 2 3 kopila
Kokaina ah kokaina

Ti e di që mas mirti
Vec me ty une nina
Spo muj me përshkru
Qysh pa njoni tjetrin rrina
Tash spo foli un
Po po foli dhe rakia
E mërziaaaaa

Refreni
Na na na nalu pak
Kur marr me t mirë
O nalu pak
Corazon kush t thirr
nalu pak
Hajde folëm pak
Hajde merrëm me t mirë
Edhe kthejëm prapë
Uu Verën tash me kon pe pin
Natën tash me kon po rri
Nalu pak mi corazon
A po don a spo don

Don xhon;
Tu menu un për ty
La la la   3x
Ku mete ma diva ma diva
Nuk po muj mo pa to
Nuk po di ca mka bo
Ma divaaaa

Butrint :
Nalu pak
Kur tmarr me tmirë
Nalu pak
Corazon kush  t thirr
Nalu pak
Hajde kthejëm prap
Hajde merrëm me të mirë
Edhe bohëm bashkë aaa
A ma divaaaa
A ma divaaaa
O ma diva oo
O ma diva oo


Ky tekst u dërgua nga Paola NovakuButrint Imeri
Featuring: Don Xhoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/12/2021
Video Produksioni: Sekuencë
Produksioni: Çelik Lipa


Butrint Imeri - Corazon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Corazon".
3. Video është e këngës "Corazon", por nuk këndohet nga Butrint Imeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (4)

201
242
277
268

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Butrint Imeri:


Komente 901