Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bx-A - Pa Refren

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Refren".
3. Video është e këngës "Pa Refren", por nuk këndohet nga Bx-A.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bx-A - Pa Refren  (Feat. Presioni & Pejoni)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"13 çingrrao"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Presioni

04/01/2014

2014-01-04T04:16:27+00:00Presioni
.....................................................
Op op qe qishtu hala knej na jem ktu
Senet tona kan deshmu
Skem nevoj na mej pleqnu
Na ket rep qe e kem rrok
Kem pru ligj ne ket tok
E kem mshtjell sikur shok
Si balena kur e han ni fok
E boj per befasi kem lon shef n'histori
Dosti nvaret qka je tu pi
Po kat sillesh na jem tu pri
Shejat flasin vet
Po edhe burrat niher n'vjet
Na jem ktu per shum vjet
Senet tona amanet
.....................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Bx-A:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet