Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bystander

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Bystander është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. BYSTANDER jane nje bend nga Ferizaj jane formuar ne vitin 2015, nga 4 muzikante: Fatos Shabani, Vokal dhe Bass guitar, Kushtrim Shemsedini - Guitar, Shkumbin Avdiu - Guitar dhe back vokal, Luan Rexhepi - Drums. Më datë 6 Nëntor 2016, Bystander publikojnë videoklipin "My Complaint". Producent eshte Leonard Canhasi, dhe videon e ka punuar Regjisori Besim Ugzmajli. Më datë 16 Qershor 2017, Bystander publikojnë videoklipin "3 Daire". Kënga ësht...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Curlies

Pinkmetal

Red Dog

Germs

Haliband

Sunrise

4x4

Grupi Simbol

Permit Of Stay

Grupi Na

Tags: Bystander, Grupi Bystander


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet