Fatos Shabani
Fatos Shabani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Fatos Shabani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Në Dhjetor 2020, Fatos Shabani merr pjesë në Festivali I 59-Të Në Rtsh me këngën "Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0