Më mbaj mend (për 1 muaj)


Capital T - Shopping

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shopping".
3. Video është e këngës "Shopping", por nuk këndohet nga Capital T.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Capital T - Shopping  (Feat. 2po2)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  31

Këngë e albumit:

"Super Sonic Hip-Hop"

Këngë e albumit:

"R&b And Hip-Hop"

Këngë e albumit:

"Crazy Girl"

Këngë e albumit:

"Replay"

Pjesëmarrëse në

VFM 2008

Komente

Asnjë Koment

Featuring

2po2

19/05/2008

2008-05-18T23:00:00+00:00Hajde nalu me pa,
A e ki profilin me kon STAR,
Gjynah qe je asi,
Qe ushqehesh me dollar,
Shum e bukur,
Veq bukuria nuk mjaftOn,
E posedon qdo element,
Si me t'zgjedh me komision,
Qdo hap qe bon,
Anonimat t afrohen afer vetes,
Pa dyshim marramendse,
Se shum e nxehtt,
E paprekshme,
Sidomos per rIvalitet,
__Syte jon per me pa e posedon qdo argument,
Tu shit qysh don ta qet xhepin inflaciOn
E pashmangshme arrinme prek ne gjdo stacion,
Sdii e ki ni magji qe krejtve mend po jau merr,
I pa mundshem konkurrimi edhe suksesi Qdo Tender,
Alergjiken pe len ket sen e ki t kryn n krevet,
Veq tu bo muhabet ta zbulOn qdo sekret,
Skandale krejt profesion e shum perkushtim,
Ski pshtim Kejt qa muj me t'Thon osht ni ngushllim...

Frajerin e ki me t'qu nSHOPPING..
Shfalerin e ki me t'dhon DOPPING..
Stilin e ki ahh FUCKING...
BITCH... qka don mu bo kur te rritesh?

Frajerin e ki me t'qu nSHOPPING..
Shfalerin e ki me t'dhon DOPPING..
Stilin e ki a FUCKING...
BITCH... qka don mu bo kur te rritesh?

Nese t`vet FRAJERI a m'don.. Qa i thu?
Nese i thu PO..t'vet Pse bash mu?
Kallxoj qe jo tipin po kuleten ja don
Senet tjera me dikon tjeter i bon..
Se ki nevoj per Sponzor..
Je ne koncesion per ty nuk o zor.. Muah Muaah.. (K)
Mirmengjesi nuk ka dashni!! me garancion interesi..
I thu Simpatik aty ktu naj trick!..
Bon muhabet me tipin veq me t'qu n'butik
I lumtur se tipi t'qon shpesh ne SHOPPING..
Ki mobill me Roming e une e di DOPPING...
Je e qart je e trent je e fort fiZikisht
E papar e krisur e smut psiqikisht...
per ty o ky sen vesht mos i mbyll
Jeten e ki SHAISE.. e knej m'shitesh YLL..

Frajerin e ki me t'qu nSHOPPING..
Shfalerin e ki me t'dhon DOPPING..
Stilin e ki ah FUCKING...
BITch... qka don mu bo kur te rritesh?

Frajerin e ki me t'qu nSHOPPING..
Shfalerin e ki me t'dhon DOPPING..
Stilin e ki ahh FUCKING...
BITCH... qka don mu bo kur te rritesh?

Hauu Hauuu (DOGS..)

Nese t`thOt t`du.. A pernime po i beson?
edhe kur po t'sheh me tjera nuk po i intereson..
Kuptoje qe sja nin per ty po veq per Euro..
Kqyre a po rrin me ty kur te bjen xhepi ne Zero,
E dua edhe ni Muahh (K) per ato jo rutine..
Maje n men sepse je me to kejt e dijn..
T'puth n'oborr t'shkolles,
Per me ra ne sy te njerzve..
Qe ti mas pushimit mi ja ble ni mbushje te pesve..
Ose mas msimit me qu te shpia me Taxi Privat..
Edhe me to me shku me marr per qdo nate..
Ti me stil atraktive e me trup e n'tana anet
E paparashuikueshme, E mrekullueshme,per ni nat
DEL e gzushme qe menon se ke hy te loja...
Pernime veq une per to nuk kom nevojee..
Per ty i bon kto sene e tipin qe e ke kall?...
Ti mu kon me mu duhesh mu kon shum ma e gjalle...

Frajerin e ki me t'qu nSHOPPING..
Shfalerin e ki me t'dhon DOPPING..
Stilin e ki ahh FUCKING...
BITCH... qka don mu bo kur te rritesh?

Frajerin e ki me t'qu nSHOPPING..
Shfalerin e ki me t'dhon DOPPING..
Stilin e ki ahh FUCKING...
BITCH... qka don mu bo kur te rritesh?

SHOPPING... DOPPING... FUCKING...
BITCH.. Qka don mu bo kur te rritesh?

SHOPPING... DOPPING... FUCKING...
BITCH.. Qka don mu bo kur te rritesh?
Qka don mu bo kur te rritesh?
BITCH.. QKA DON MU BO KUR TE RRITESH?

Hauu Hauuu (DOGS..)


Ky tekst u dërgua nga Morina.u   topsheqere
Më Shumë Këngë Nga Capital T:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet