Më mbaj mend (për 1 muaj)


Capital T & 2po2 - As Gucci As Louis

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Gucci As Louis".
3. Video është e këngës "As Gucci As Louis", por nuk këndohet nga Capital T & 2po2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Capital T & 2po2 - As Gucci As Louis  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  242

Këngë e albumit:

"Kapo"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2012

Komente

9 🔥

Më Shumë Nga

2po2

29/06/2012

2012-06-29T18:44:23+00:00Gucci , Louis , Dolce ,Fendi
Mony ca$h , its my life baby (x8)

Capital-T

i mean .. krejt i kom ndor
kurxho spom mungon
edhe niher nqytet
kapo kampioooon ,hee
a ki ca me thon
trofet po vin permas ,1 kamion
1 2 3 kur un boj mic check
veten shtrejt sun e shet
se jetojna n'qytet
nese sje me mu dmth je vet
tuten sa here qe vina se po folim shum direkt
e sa per respect you know im fuckin best
come with me imma show you the rest
kerret paret shmecget vipat modelet leni krejt kta tripat
edhe vet e dini qe pa neve skeni qa boni
vec veten pe munoni sa here pe mohoni
po mshtini me bo ma mir se secili pu juve qe e boni shpejt
e di qe prej fillimit mkeni urejt
n'venin e par ty tu trejt
nuk o drejt
po shum larg kini met ,o e vertet
permi 3 vet haj kallzom ca ke mri n'jet

Chorus:Gucci , Louis , Dolce ,Fendi
Mony ca$h , its my life baby (x8)

2po2.

Barku that ala buk pa u ngi
secili prej neve ma pidh none se Jay-Z (hello)
pershendetna edhe rrenat lej
heei besniku dhe capo knej heei
ska sekrete jena nisha ne hip-hop
bojna hite non stop
n'top lista gjith top naaa
nese na sheeh motherfucker buzqesh
mos na fol mo per pare dhe cash
fansave tu barem kallzoju pak respekt
edhe gjepat that edhe repovat per lek
Ngo fama jote nkit ven nuk vlen nada
Ma e famshme rita ora,Se atifete lady gaga
N'Estrad na ke qit n'overdosa
mikrofon krejt bosa
toni dhe sosa
vesht gucci dhe louis krejt kines
shopping n'MelodiaPX midis prishtines

chorus:Gucci , Louis , Dolce , Fendi
Mony ca$h , its my life baby (x8)


Ky tekst u dërgua nga Amire   lenamilan   Danish   Drilonn10   agroni   Xhekoo95   Arnis   Ditib
Më Shumë Këngë Nga Capital T:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet