Më mbaj mend (për 1 muaj)


Capital T - Roll
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Roll".
3. Video është e këngës "Roll", por nuk këndohet nga Capital T.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Capital T - Roll (Feat. Lyrical Son)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35

Këngë e albumit:

"Kapo"

Komente

4 🔥

30/06/2012

2012-06-30T11:33:51+01:00Kapo: Yeeeaaa , that's me by the way
ugghhhhh , are you guys ready

Lyrical Son REF:
You Wanna Roll muthafucka lets rideee/
im the general yeah I earn my stripes/
i can meant shit on my shqip ouuu shit/
when I spit shit like this they go ill/

heyy we make em sing along HEEEEYYY/
They know our every song HEEEyyy/
i make em sing along HEEYYYY/
they know my every songg/

Capital T:
Prej Mahalles tem n tanen prej t'hanes deri t hanen/
e presim mesin e mujit dej te shohum t plot hanen/
sjena t njejt me do do qe po njekin famen/
i kem knu shum dashnis ama prap ja ngrehi kamen/
per 100mije Holl Yeeee – Holl Yee Fuckin Right/
100mije n gjep t djatht 100mije tjera n'gjep t majt/
everyday they pack shum duqa mi majt ngjep/
tash po pagujna me check po vozitem n maybach/
n`anderr shpesh i kom dhe ftyrat ja u njoh/
benjaminin e kom shok tash qata sfoli ma per to/
e festoj gjdo dit n`maje t shehrit , me havera ngat vetit/
sprishem na per centa t gjepit , se hala e bojm per qefi/
Aaaaa , plot do hejtera po m`urrejn mu/
po skan faj ata se suksesi jem i ka helmu/
un veq po pres pare njerzt e mi jon gati Maineeee/
at ape din sa o sahati maineeeeee/

Capital T REF:
Nese je me neve qoj durt nalt/
its mister lyrical e edhe capital/
ebojna per gjdo dit Hot si me dinamit/
Na ti mos u qudit qe secila bohet Hiitt/
na i shtina me knuu Heeeeyyyy/
ata krejt bashk me mu Heyyy/
Na i shtina me knuuu Heyyyy/
ata krejt bashk me muuu/

Lyrical Son:
AAAAAAA kuku plick me shlic e nxuna pick rakin tut u pshur n diss/
AA-AA-AA man nuk osht vic e lujna pak ma ron ti pom dokesh cic-mic/
Mos strike me nalu t lutna se po duhna mi shkel edhe niher po ma qel/
po menoj po din me ma nxer kulshedren pi gjyksii gjyksiiii/
K-Master Lshoma t gutna se po du njo me pshtjell/
po menoj po du mu kfjell mannnn straighti na mytiii/
****** meniher e niijj ***** dul ni melodii/ man
****** meniher e niijj ***** dul ni melodii/
se nuk jom bo reper me ma honger naj femen/
as sjom nis si do gjithqysh me bo emen/
gjithmon me temen qka do qe boj/ man
une nuk n drroj mes des nisoj/


Ky tekst u dërgua nga P.i.n.t Lyrical Kresh   GojanajAr
Më Shumë Këngë Nga Capital T:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet