Më mbaj mend (për 1 muaj)


Capital T - 100

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "100".
3. Video është e këngës "100", por nuk këndohet nga Capital T.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Capital T - 100  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  111

Muzika:

Granit Derguti

Komente

Asnjë Koment

01/12/2016

2016-12-01T15:45:44+00:00Per krejt djemt e kqij rreth e rreth botes
For all the ballers, put your hands in the air

Refreni:
Un jam KAPO, bjemi 100 shishee
Don me bo biznes, kurgjo ner 100mijshee (ca ca?)
Une tkallxova, po ti se di a m'nivee
Jena tu pi Roze, kallamari edhe midhjee

Verse 1:
Per cdo nate njejt,per cdo nate njejt
Nese ti ki hejt, ik ik ik shpejt
Piu piu piu , ku po don me shku
Smunesh me na pa, jo smunesh mu largu jo
Nese ki pun me mu
Po du me tkallxu para vakti qe jo nuk ki ku me shku,Amo
Sonte problem spo du
Se jena dal krejt bashk edhe jena tu festu
Ca Ca Ca Ca? Bimi 100 SHISHE
Ca Ca Ca Ca? Kur gjujna 100MISHE
Ca Ca Ca Ca? Une nuk e di a m'Nive
Ha Ha Ha ! Je nkonak t'Prishtinalive
This is my City my City
Jam ma BIG n'Prishtin sesa New York P-diddy
This is my City City
Ngo knej biri je tu lujt me ma tmirin
In this been shit right heree

2x
(Se neja bohet knej neja bohet knej haaa)

Refreni:
Un jam KAPO, bjemi 100 shishee
Don me bo biznes, kurgjo ner 100mishee (ca ca?)
Une tkallxova, po ti se di a m'nivee
Jena tu pi Rose,kallamari edhe midhjee

Verse 2:
Ksaj loje ja kam rrit shum cmimin
A jam i vetmi qe punoj dimrit
Je met mrapa, ngutu kape ritmin
Se asnjo sun e bon si Trimi
UUUUU la la la, kam kriju un 1 standart
UUUUU la la la, krejt ja kan nis me m'ardh permas
Its Kapo
I'am THE KING of my city
Jam ma BIG n'Prishtin sesa New York P-diddy
This is my City my City
Ngo knej biri je tu lujt me ma tmirin
In this been shit right heree

2x
(Se neja bohet knej neja bohet knej haaa)

Refreni:
Un jam KAPO, bjemi 100 shishee
Don me bo biznes, kurgjo ner 100mijshee (ca ca?)
Une tkallxova, po ti se di a m`nivee
Jena tu pi Roze, kallamari edhe midhjee


Ky tekst u dërgua nga VINZKartolina (3)

11
23
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Capital T:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet