A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Capital T & TNT - 200 Dit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  73

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

18/05/2019

2019-05-18T17:00:00

Më Shumë Nga

TNT

Produksioni:

RZON


[TNT:]
Ishte ver moj kur me la
Ishin ditet plot vetmi
200 dite mu duken shume zemra me digjej si qiri

Je ma e bukura n'kete bote
Per ty sot e coj ket gote
200 dite hich ma pak une i mjeri sjom rahat

[Capital T:]
Po tkqyri me kujdes un nga larg
E zemren tem osht ka don me kap infrakt "boom boom"
A bon me tu afru vec pak
A bon me mu afru vec pak
Ti mu zoom zoom
S'po muj me i numru net pa gjume
S'po m pelqen kerkush ma shume
Jo nuk ka shanc
Rastesisht u takum
Asniher se harrum ne kete romanc
Nese don vi apet
Zemra vec ty po t'pret ty po t'pret
Edhe sot e 200 vjet e kaloj cdo oqean edhe det
Se ti je je je ma e mira qe e kom pas najher
Edhe tash edhe ater kur edin hic mos em vet"baby"

[REF. 2X:]
Je ma e bukura n'kete bote
Per ty sot e coj ket gote
200 dite hich ma pak une i mjeri sjom rahat

E sonde si per cudi
E ke vesh fustanin ma t mire qe e ki
Ca mke thon mire e di
Fjalet e tua m sillen n kry si melodi
E kur t shoh zemra po mbon rom pom pom pom
Edi qe ti mdon
Ku je pse spo mkallxon spo m kallxon
Jom ka t ndjeki n qytet
Si agjent sekret agjent sekret
Edhe sot e 200 vjet e kaloj cdo oqean edhe det
Se ti je je je ma e mira qe e kom pas najher
Edhe tash edhe ater
Kur edin hich mos em vet "Baby"

[REF. 2X:]
Je ma e bukura n'kete bote
Per ty sot e coj ket gote
200 dite hich ma pak une i mjeri s'jom rahat


Ky tekst u dërgua nga  noozGeKartolina (7)

2019-06-14 14:21:33
Edhe sot e 200 vjet
E kaloj çdo oqean edhe det
Se ti je ma e mira
Që e kom pas najher
2019-05-27 18:43:32
Fjalët e tua m'sillen
n'kry si melodi
E kur t'shoh
zemra po m'bon
Rom pom pom pom
E di që ti m'don
U krijua nga Anjeza 2019-05-24 11:47:30
A bon me tu afru veç pak?
A bon me mu afru veç pak?
Ti mu zoom, zoom
S'po muj me i numru net' pa gjumë
2019-05-24 10:00:55
Po t'kqyri me kujdes un nga larg
E zemren tem osht ka don
me kap infrakt, boom boom
2019-05-20 14:12:31
Je ma e bukura n'këtë botë
Për ty sot e çoj kët gotë
200 ditë, hiç ma pak
Unë i mjeri s'jom rahat
2019-05-20 09:24:37
Zemra veç ty po t'pret
Ty po t'pret...
Edhe sot e 200 vjet
E kaloj çdo oqean edhe det
2019-05-20 09:19:50
S'po muj me i numru
Net' pa gjumë
S'po m'pëlqen
Kërkush ma shumë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019