A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Capital T - Syte E Tu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  61

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

04/08/2019

2019-08-04T12:30:02

Muzika:

RZON

Teksti:

Capital T


Sa po m'vjen inati, që na ka hum kontakti
M'ke thanë qe sje gati,po e ke pas veq arsye me m'ik
Kallzom ti ku m'ike m'ike, pse ti u zhduke s'um prite
Pse prej asaj dite, hala jam tu t'lyp, jam tu t'lyp
Mrena syve tu si n'oqean jam zhyt
Me ti pa sytë, po du me ti pa sytë
Se sytë e tu mu kanë me m'myt

[REF.:]
Sytë e tu, sytë e tu
Sytë e tu kanë me m'myt mu
Sytë e tu, sytë e tu
Sytë e tu m'kanë hipnotizu
Sytë e tu, sytë e tu
Sytë e tu kanë me m'myt mu
Sytë e tu, sytë e tu
Sytë e tu mu m'kanë mashtru (Baby)

Sa shumë po m'vjen inati, që për ty m'ka marrë malli
E kom shkru mesazhin, ama hala s'ta kam çu
Sa shumë ju kam besu, unë syve t'tu
Unë syve blu, gati më tranun
Unë t'lyp veç me t'pa njëherë po du me t'hyp
Ku m'ke hup? Ku je tu u msheft?
Unë e di se kom me t'gjet

[REF.:]
Sytë e tu, sytë e tu
Sytë e tu kanë me m'myt mu
Sytë e tu, sytë e tu
Sytë e tu m'kanë hipnotizu
Sytë e tu, sytë e tu
Sytë e tu kanë me m'myt mu
Sytë e tu, sytë e tu
Sytë e tu mu m'kanë mashtru (Baby)


Ky tekst u dërgua nga Kejdi lamllariKartolina (5)

2019-09-27 19:50:13
Sytë e tu mu
m'kanë mashtru
U krijua nga 💙 2019-09-15 20:27:37
E kom shkru mesazhin
Ama hala s'ta kam çu
Sa shumë ju kam besu
Unë syve t'tu, syve blu
U krijua nga diona 2019-08-11 10:04:43
Sa shumë po m'vjen inati
Që për ty m'ka marrë malli
2019-08-07 10:16:51
Sytë e tu, sytë e tu
Kanë me m'myt mu
U krijua nga DukiKapo 2019-08-07 09:26:28
Mrena syve tu
Si n'oqean jam zhyt

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019