Më mbaj mend (për 1 muaj)

Capital T - Plan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

(Panda)
...
Big rims for the Benz
...
Big love for the fans, oh
...

[REF.]
Money, money, money, money, money
I want all this shit
Money, money, money, money, money
I want all this shit
I run it, run it, run it,
run it, run it, run it
Where is the dip?
Where is the dip?
I said I want money, money, money, money
And you know that I run it, run it,
I run it, run it
... legacy, legacy
... legacy, legacy
...
...

Hypem nalt krejt u kon me plan
çka kom une faj, nese marr pare
t’miren t’keqen me ekip e ndaj.

...
...
Capital T
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/12/2021
Muzika: Capital T
Teksti: Capital T
Produksioni: Panda Music
Mix/Master: Avaxus
Video Production: Gargia Global
Directed: Andi Decani
Editing & Color Grading: Agon Nushi
Dop: Erkand Shabani
Camera Assist: Burim Mexhuani
Equipments: Onima & Imagine FilmsCapital T - Plan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plan".
3. Video është e këngës "Plan", por nuk këndohet nga Capital T.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Capital T:


Komente 0