TEKSTESHQIP

Capital T
Back On Road
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Back On Road" kënduar nga Capital T.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ka material edhe për videotekën shqiptare, sepse ky materiali muzikor është prezantuar para publikut i ilustruar nga ana vizuale me anë të një videoklipi muzikor, produksionin e të cilit e përgatiti Gargia Global. Videoklipi u publikua me datë 1 Mars 2023. Kompozimi dhe teksti ka punuar si autor vetë artisti, për këngën ka punuar si orkestrues Ako Beats, ndërsa produksionin audio e kryen Panda Music.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200