Më mbaj mend (për 1 muaj)


Caspo-Oo - Weed Connfessions

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Weed Connfessions".
3. Video është e këngës "Weed Connfessions", por nuk këndohet nga Caspo-Oo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Caspo-Oo - Weed Connfessions  (Feat. Mc Kresha, Dutch & Angel)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Koqe Luajtje Volume 1"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dutch

Featuring

Mc Kresha

19/02/2011

2011-02-19T05:23:41+00:00Verse : Caspoo
me dutchin n'ker ===== pi gran xhipit
snupa tu e rrollit kresha tu chillit
un tu flowirat n'beat tu mos dit ku mu nal t'pestit
kqyre policin tu patrollu e neve tu mos na hanger kari
se bari fit na ka bo e pa qe e ki tuten
mo me neve mos u vozit mo
ngoni ko qysh na ka shku udha tu i than
njani tjetrit a ka ma, pshtille mo sille mo qiko
qi ka bari doren mos e nal vllo
nonen dyshi na nalen me ni ven n'ven
dokumentat qe si kini kejt pikerit dilni
durt pi xhepave veq i qitem mi ker
mos te bojna asni fjal mos te kena as ni sher
hiq ferr su kallxun po deshtun se sna hetun
tripat hyjshin e dilshin na kurxho tjeter sdijshim!!

Reff:

I wanna Get High (x4)

Verse : MC Kresha
saher vi n'trip , sdi per cilen dit me fol
ma perpara shum tipa shohin tripa per me kan stara
shum dhipa thithin kara per me kan e para
tripat e mi i shoh i ni, i preki neper ta hi
me pipe n'dor me snipe n'dor
edhe koqet e shtime n'bor e shoqet tu mi mshu karit me dor
du mi ik barit se po du mu bo horr
shum zheg pom vjen, crack-u ma ka crackirat trunin tem
trupi pom ballansirat edhe n'instrumental t'vjedht
fokusi mu ka ngadalsu e nuk po shoh kthjellt
terr drit , nale qet bit se po du me rrshit
shum posht tripa shum sosh
ni bot bosh e shpume me maqin bosh
qa u bo pse po mi lidhni durt!!
a veq qe jom tok a qe jam djal i urt!!

Verse : Dutch
dajt pom nalin e pom thojn
eeeeeeeeeeeeeeeeee
sdi qa po dojn veq pom folin
(qa po thojn /Kresha)
po ma teshin karin tum vet per gjithqkah
e un kerkah me tem su perputhsha
(qysh/Kresha)
u lutsha per me kan n'ander ky trip
veq q'pija m'dul kur hyna n'gjip
durt permas t'lidhta e dy polic tum nejt fyt en fyt
(nt'karit ma/Kresha)
pom shkon n'kari ky trip i njejt si cdo dit
tu bo fit me hash elastik , si kit pom lepitet
tymi mushknivet e aj pidhi nanes vet po bertet
ku i ki ment? i kom qu tet vet't nalt te rret!!


Ky tekst u dërgua nga  bujaR55
Më Shumë Këngë Nga Caspo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet