TEKSTESHQIP

Çenzo
Me Dashni Ti Ktheje
Lyrics
(Feat. Rei)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Dashni Ti Ktheje" kënduar nga Çenzo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Një klip ndikon tek suksesi, ndaj ky projekt u lansua tek ne i plotësuar mjaft këndshëm me klip muzikor, video produksioni i të cilit është krijuar nga Chill Pro. Ky videoklip u publikua më 7 Gusht 2020. Komponimi, teksti dhe okestracioni u krye nga Sokol Koçi.