Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cha Cha Darabuka - Love In Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love In Love".
3. Video është e këngës "Love In Love", por nuk këndohet nga Cha Cha Darabuka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Cha Cha Darabuka - Love In Love (Feat. Dj Ce 1)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17

Muzika & Orkestrimi:

Bini Nebihu

Video Produksioni:

Video Art

Këngë e albumit:

"O Sa Vere E Nxehte"

Komente

Asnjë Koment

25/01/2014

2014-01-25T17:58:08+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Love In Love" kënduar nga Cha Cha Darabuka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Bini Nebihu
Orkestrimi: Bini Nebihu
Video Produksioni: Video ArtMë Shumë Këngë Nga Cha Cha Darabuka:


Komente mbi këtë këngë