Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chris Brown - Don't Check On Me

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Don't Check On Me".
3. Video është e këngës "Don't Check On Me", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - Don't Check On Me  (Feat. Atia 'ink' Boggs & Justin Bieber)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Indigo"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Justin Bieber

25/06/2019

2019-06-25T13:00:02+00:00[Verse 1: Chris Brown, with Ink]
If I'm out at the bar havin' a night on the town
Life of the party, pourin' shots of the brown
And you see me from the street but I don't turn around
Would you say, "Hi"? Would you keep going?
If I told your family that you didn't mean nothing
If you posted about it and I didn't even comment
If the songs weren't true, but you still feel something
Would you still come looking for me?

[Chorus: Chris Brown & Ink]
Oh, don't go reaching out
'Cause you can't have everything
Your head and your heart won't feel the same
Even if it feels like it every time
Don't check on me
If we're not together, then it's probably for a reason
Every heartbreak has its season
It ain't always summer in June

[Verse 2: Justin Bieber]
Might run across your mind but don't worry 'bout me, no
My heart is back in one piece, it ain't skipped a beat, no
Feeling rested up, I ain't missing sleep, no-oh
Don't take it personal if I can't reply now
I'm distant 'cause I don't wanna be reached now
Won't let the ghosts of our past weigh my future down
I'm liberated
Energy's like a circle, it comes back around
Reciprocated
Don't shed no more tears
Won't gain no empathy from me
In the upcoming years
Oh, I don't need your pity

[Chorus: Justin Bieber, with Chris Brown & Ink, Ink]
Don't check on me
Oh, don't check on me
If we're not together, then it's probably for a reason
Every heartbreak has its season
And it looks like winter for you

[Verse 3: Chris Brown, with Ink]
Ain't call you back 'cause I let it go
I had to focus energy and just let it flow
And when we ride low, we were already gone
It wouldn't mean anymore to me now
I know it hurts you so bad just to see me happy
That I finally moved on, and you thought it wouldn't happen
At times I used to cry, wouldn't know when I was laughing
But I act like I didn't notice

[Chorus: Chris Brown & Ink, Ink, Chris Brown, Ink & Justin Bieber]
Oh, don't go reaching out
'Cause you can't have everything
You can't kill a flame with gasoline
Even if it feels like it every time
No matter how hard you try
Don't check on me
If we're not together, then it's probably for a reason
Every heartbreak has its season
It ain't always summer in June
Don't check on me
If we're not together, then it's probably for a reason
Every heartbreak has its season
It ain't always summer in June


Ky tekst u dërgua nga Breezy2004
Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet