Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çiljeta E “Egër” Dhe Pa Grim

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
[16-09-2015]
Ajo është njëra ndër femrat më seksi. Pa dyshim që çdo herë tërheqë vëmendjen e medieve rozë. Fjala është për këngëtaren Çiljeta e cila nuk resht së publikuari foto seksi dhe provokative.

Kjo e fundit e publikuar nga Çili ka gjetur vend për komente të ndryshme nga fansat e këngëtares. Disa i jepnin komplimente për pamjen pa grim e disa prej tyre e quanin të egër.

Në foto, këngëtarja ka prezantuar edhe motren e saj me të cilë nuk duken që ngjajnë dhe aq!.
 (Indeksonline)Komente 0