Më mbaj mend (për 1 muaj)

"Çartet” Çiljeta, Ia Ofendojnë Djalin, Ja Si Reagon Ajo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3
[25-09-2015]
Çiljeta është 'shfryrë' tek një komentues në fotografinë e postuar nga ajo me fjalë shumë të rënda.

Ndjekësit në rrjetet sociale shpeshherë dinë të shkruajnë edhe komente nga më fyese e ofenduese, sidomos tek të famshmit.

Pikërisht kjo ka ndodhur me Çiljetën, pasi në një faqe e kanë quajtur djalin e saj kopil por ajo nuk ka lënë të i shkojë ky rast

Çili i është përgjigjur me një koment agresiv dhe mjaft ofendues duke thënë se djali i saj nuk është kopil, ka një baba që ajo nuk do ta prezantojë sepse këtë pjesë të jetë private e mban shumë të fshehtë.
 (-)Komente 0