Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çiljeta Pranon Dhuratën E Shumëpritur, Ky është Reagimi I Saj

Nuk ka akoma asnjë votë

[01-10-2015]
Dhurata janë gjëja më e çmuar që një njëri mund të pranojë në jetën e tij sidomos kur ato bëhen nga njerëz të veçantë dhe për njerëz të veçantë. Një të tillë e pranoi edhe sot këngëtarja Çiljeta e cila kishte kohë që po e priste.

Portreti i bukuroshes është dhurata që ajo e mori nga miqtë, një pikturë e realizuar në Paris tani qëndron në ballë të apartamentit të këngëtares e cila është shprehur shumë e lumtur për këtë gjë.

“Nuk ka dhuratë më të bukur se një pikturë”, shkroi këngëtarja
 (Indeksonline)Komente 1