Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çiljeta Heq Dorë Nga Titulli “Femra Më Seksi”, Ja Arsyeja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[20-11-2015]
Në emisionin "Opinion" në Tv Klan mbrëmë është bërë një debat rreth çështjes së seksit. Gjatë emisionit gjithasthu ishte hapur një sondazh për të votuar se cila është femra më seksi e Shqipërisë.

Mes 13 bukurosheve të cilat ishin në sondazh, fituese doli Çiljeta Xhilaga e cila mori mijëra vota, pavarësisht se të ftuarit anonin më shumë nga Ilda Bejleri.

Në rrjetin e saj social në Instagram Çiljeta ka postuar një mbishkrim ku ka treguar se këtë titull e mba tash e 13 vite dhe nuk është më diçka e re, madje me disa “zemërmirë” këtë titull ajo është gati t'jua pasojë kolegeve të saja.

"Ktij muabeti I thon "I am sexy and I know it" 😂😂😂😂🙌🏽👌🏽 gjithsesi flm gjith votuesve shqiptare per kete mendim edhe pse kam 13 vite Qe e mbaj kte titull (dhe me Ka ardh ne maj te hundes😂)me Zemer do ja kisha pasuar kte titull kolegeve te Mia ne kte gare Qe jan edhe pak me te vogla nga un ne mosh,edhe pse esht kenaqesi kur njerzit te votojn si femer sexi dhe pasi Je ber Mami 🙈😊 flm @opiniontvklan" - ka shkruar Çiljeta.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0