Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ja Si Dëshiron Të Jetë Çiljeta Vetëm Një Ditë!

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[26-11-2015]
Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka postuar një foto mjaft interesante në rrjetet e sasj sociale.

Ajo kishte vendosur një paruke me kaçurrele në kokë, me ngjyrë të zezë dhe tejet të hapur.

Çiljeta shkruante se do donte i pëlqente të ishte zeshkane qoftë edhe për një ditë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0