Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çiljeta Më Seksi Se Kurrë Në Klipin E Ri “Big Booty”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[01-12-2015]
Këngëtarja Çiljeta Xhilaga po bëhet gati që shumë shpejt të sjellë në treg super projektin e saj më të ri.

Ajo ka realizuar një këngë të re e së fundmi ka përfunduar edhe xhirimet e videoklipit, në të cilat do të shfaqet më seksi se kurrë më parë.

Kënga e re do të titullohet "Big Booty" dhe është shkruar me muzikë & tekst nga Filloreta Raçi në On Records.Videoklipi është duke u punuar nga Max Production e ndërsa përmes fotove mund të shihni se Çiljeta do të duket bombastike.

Ajo do të shfaqet me flokë rasto të verdha dhe me bikin të stiluara nga Joni Peçi.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0