Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çiljeta E Lumtur Me Fernandon

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[04-12-2015]
Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka arritur të jetë gjithmonë në qendër të vëmëndjes për jetën e saj private. Ajo tash e disa vite është e martuar dhe ka një fëmijë që quhet Fernando, e ndërsa bashkshorti i fëmijës jeton jasht Shqipërisë.

Çiljeta në rrjetet e saj sociale publikon vazhdimisht foto me djalin e saj. Nuk ka gati ditë që në rrjetin e saj social në Instagram nuk figuron ndonë fotografi e Fernandos. Sot ajo ka postuar një foto ku shihet bashk me të në makinë, e ndërsa në mbishkrimin e fotos ka shkruar: " Ajajajaj we ar so happy 2day”
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0