Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fernandi Vallëzon Me Këngën “Big Booty”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[24-12-2015]
Këngëtarja Çiljeta Xhilaga sapo ka publikuar së fundmi këngën e saj më të re "Big Booty" në bashkpunim me Lil Kolin & Filloreta Raçin.

Kënga është pëlqyer dhe që në daljet e para ka arritur të rrëmbejë mjaft shumë klikime.

Ajo çfarë i ka tërhequr edhe më shumë fansat është pamja seksi e Çiljetës në klip.

Çiljeta ka publikuar sot në rrjetin e saj social në Instagram një video ku shihet djali i saj Fernando teksa është shumë i lumtur dhe vallëzon me këngën e të ëmës. (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0