Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çiljeta Xhilaga: Me Djalin Tim Do Më Gjejë Belaja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[27-01-2016]
Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka treguar edhe më parë se është shumë e lumtur me rolin e saj si nënë dhe se koha që kalon me djalin e saj Fernandon nuk krahasohet me asgjë tjetër.

Ajo madje nuk hezitn që për asnjë çast të publikojë foto në rrjetet e saj sociale ku tregon se si është duke ia kaluar me të birin.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto të fernandos ku tregon se i ka ndërruar modelin e flokëve, e ndërsa në mbishkrimin e fotos ka shkruar:

“Ahhh Sa na shko ky modeli ri I flokve" - ka shkruar Çiljeta, ndërsa një nga komentet ka qenë: "mu do mgjej belaja me Ket ore do ma gocat ”
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0