Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çiljeta Shfaqet Pa Grim

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[20-03-2016]
Këngëtarja Çileta Xhilaga ka përzgjedhur që të dielen e sotshme ta kalojë së bashku me familjen si dhe në shëtitje me Fernandon.

Ajo ka postuar sot në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku shihet pa make up, tërësisht naturale nga makina e saj.

Duhet thënë se Çiljeta nuk dukej edhe aq ndryshe sikur kur është me grim, megjithatë përsëri duket më bukur me make up.

“E diel e lumtur” ka qenë mbishkrimi në foton që ka postuar ajo.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0