Më mbaj mend (për 1 muaj)


Çiljeta - Bote E Çmendur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bote E Çmendur".
3. Video është e këngës "Bote E Çmendur", por nuk këndohet nga Çiljeta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Çiljeta - Bote E Çmendur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  17

Muzika & Orkestrimi:

Adrian Hila

Teksti:

Armand Trebicka

Këngë e albumit:

"Tekila"

Pjesëmarrëse në

PoliFest 2003

Komente

2 🔥

01/06/2003

2003-05-31T23:00:00+00:00Te tjer na duan
te tjer ne duam
me te tjeret perfundojm
kjo qenka bota kjo qenka jeta
endrra dhe iluzion

Te tjer na qeshin
te tjer ne presim
me te tjeret fatin ndajm
kjo jete qenka si nje loj
kur te gjithe humbin dhe qajn

Thone se na ish njehere
nje djall nje engjell dashuroj
lot dhe lot prej asaj kohe
bota derdhi plot

ref:2x
E cmendur eshte kjo bot
me fjal dhe endrra kot
si mundesh dhe i mban te gjitha
dhimbje edhe lot

Te tjer shpenzojn
te tjer kerkojn
me dhurata ti mbulojm
kjo qenka loja me e vjeter
ndoshta koha e zbulon

Thone se na ish njehere
nje djall nje engjell dashuroj
lot dhe lot prej asaj kohe
bota derdhi plot

ref:4x
E cmendur eshte kjo bot
me fjal dhe endrra kot
si mundesh dhe i mban te gjitha
dhimbje edhe lot


Ky tekst u dërgua nga baby_girl
Më Shumë Këngë Nga Çiljeta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet