Më mbaj mend (për 1 muaj)


Çiljeta - Çokollata
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çokollata".
3. Video është e këngës "Çokollata", por nuk këndohet nga Çiljeta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Çiljeta - Çokollata  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Muzika & Orkestrimi:

Adrian Hila

Teksti:

Armand Trebicka

Këngë e albumit:

"Tekila"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Jam si cokolata
te gjith duan te m'kafshojne
jam si akullore presin qe te shkrij
bohem si e embel prap e me afrohen
sa per ru suratin largohen qe te gjith

bohem si borebardha xhuxhat me rrethojn
sa jane te shemtuar sa te bukur shume

bohem si hirushja
vajzat xhelozojn
ngjisin thashetheme
por nuk pyes un

ref:

jam si jam
jam per veten time
dhe per ato qe mua me mendon

jam si jam
jam per veten time
dhe per ato qe mua me huton

jam si cokolata
te gjith duan te m'kafshojne
jam si akullore presin qe te shkrij
bohem si e embel prap e me afrohen
sa per ru suratin largohen qe te gjith

bohem si borebardha xhuxhat me rrethojn
sa jane te shemtuar sa te bukur shume

behem si hirushja
vajzat xhelozojn
ngjisin thashetheme
por nuk pyes un

ref:(4here)

jam si jam
jam per veten time
dhe per ato qe mua me mendon

jam si jam
jam per veten time
dhe per ato qe mua me huton

Muzika: Adrian Hila
Teksti: Armand Trebicka
Orkestrimi: Adrian Hila

Ky tekst u dërgua nga Entrita
Më Shumë Këngë Nga Çiljeta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë