A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Çiljeta & Ingrid Gjoni - Mike Dhe Rivale


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  165

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/02/2012

2012-02-10T19:08:33

Më Shumë Nga

Ingrit Gjoni

Muzika & Orkestrimi:

Elgit Doda

Teksti:

Ronela Hajati

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Mos Em Le"

Këngë e albumit:

"Impossible"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11


INGRID:
S'dua te shkosh
edhe pse koha kalon
mike dhe rivale
askush nuk do na ndalte ne dot

CILJETA:
Jam mir kam forc
dhe shum te shtrenjt e kam kujtimin
se me ty nuk ka lot ne sy

INGRID & CILJETA:..2x
Uoohh..
Aventurat ton fund nuk kan
Uoohh..
jeta vazhdon dhe ne jo nuk u ndam (YEAH)
kemi ber dhe gabime
ndaj te fundit her te them
n'ket tok gjithmon jemi ne

INGRID:
S'dua te shkosh
edhe pse koha kalon
mike dhe rivale
askush nuk do na ndalte ne dot

CILJETA:
Jam mir kam forc
dhe shum te shtrenjt e kam kujtimin
se me ty nuk ka lot ne sy

INGRID & CILJETA:..2x
Uoohh..
Aventurat ton fund nuk kan
Uoohh..
jeta vazhdon dhe ne jo nuk u ndam (YEAH)
kemi ber dhe gabime
ndaj te fundit her te them
n'ket tok gjithmon jemi ne

Elgit Doda:
I remember your love
remember you Girls
always together
No... what u see
no... what u see
together forever
anything, anyone, anytime, anywhere
and i wish u be always on TOP

INGRID & CILJETA:..2x
Uoohh..
Aventurat ton fund nuk kan
Uoohh..
jeta vazhdon dhe ne jo nuk u ndam (YEAH)
kemi ber dhe gabime
ndaj te fundit her te them
n'ket tok gjithmon jemi ne

Uoohh..alway together
uoohh..together forever


Ky tekst u dërgua nga Egzon Kaloshi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019