Më mbaj mend (për 1 muaj)


Claydee & Eleni Foureira - Loquita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loquita".
3. Video është e këngës "Loquita", por nuk këndohet nga Claydee & Eleni Foureira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Claydee & Eleni Foureira - Loquita Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

05/07/2019

2019-07-05T17:58:15+01:00[Claydee 2x:]
Tu eres mi loquita
Tu eres mi loquita
Baila, baila mami, mami
Tu eres mi loquita

[Eleni 2x:]
Yo soy tu loquita
Yo soy tu loquita
Baila, baila papi, papi
Yo soy tu loquita

loquita, loquita
Yo soy tu loquita
loquita, loquita

[Claydee:]
Tranca que tranca
mami es una rrata
Pideme perdon
Perdon pata-rrata
Tranca que tranca
que mueve la marraca
Pideme perdon
Perdon pata-rrata

[Eleni 2x:]
Ey, ey, yo soy la medida
Yo tengo mi vida

[Claydee 2x:]
Tu eres mi loquita
Tu eres mi loquita
Baila, baila mami, mami
Tu eres mi loquita

[Eleni 2x:]
Yo soy tu loquita
Yo soy tu loquita
Baila, baila papi, papi
Yo soy tu loquita

Kartolina (3)

3
15
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Më Shumë Këngë Nga Claydee:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë