Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Craziest

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Craziest është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në vitin 2016, Carziest lëshoi një këngë me këngtaren Anjeza Branka nga Shqiperia. Titulli i këngës "Ki me ngec". Më datë 21 Janar 2018, Bash & Craziest publikojnë videoklipin "Lock And Load". Craziest dhe Bash vëllezër dhe Craziest është një vit më i vogël. Kënga "Lock And Load" ka qenë gati një vit më parë, por ka qenë në pritje për ta publikuar atë për arsye private. Më datë 25 Tetor 2018, Craziest publikon videoklipin "Hey Mama". Teksti...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Don M1no

Labb.1

Gjaksori

Underground Mc

Ralien

Dashoni

Unix

Bess (Familia Ideale)

Leksy

Floriant Salihu (Flow)


Tags: Craziest, Craziest Sylejmani

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet