Live Video

Crazy Girl - Je Gabim  (Feat. G Bani)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/05/2004

2004-05-24T00:00:00

Featuring

G Bani

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Je Gabim" kënduar nga Crazy Girl.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Crazy Girl i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Crazy Girl: