A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Cricket & Yll Limani - Autumn Leaves


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  21

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/09/2018

2018-09-24T14:57:29

See Also

Yll Limani
[REF.:]
It's been a long time but im callin' callin' callin' callin'
Autumn leaves are fallin' fallin' fallin' fallin'
Baby i'm drunk but i'm drivin' drivin' drivin' drivin'
Trying to get to you

Our song on the radio
Did you forget it baby i don't know
I was dumb for letting you go
Got to get you back now
Got to get you back now

And it feels
As if you were here with me, sitting next to me
And it feels
Like you never left, when you were here with me

[REF. 2x:]
It's been a long time but im callin' callin' callin' callin'
Autumn leaves are fallin' fallin' fallin' fallin'
Baby i'm drunk but i'm drivin' drivin' drivin' drivin'
Trying to get to you

Radio up, my windows down
The night sky is so black out now
Yeah i know we're gonna be fine
Is gonna be alright, we gonna be alright

And it feels
As if you were here with me, sitting next to me
And it feels
Like you never left, when you were here with me

[REF.:]
It's been a long time but im callin' callin' callin' callin'
Autumn leaves are fallin' fallin' fallin' fallin'
Baby i'm drunk but i'm drivin' drivin' drivin' drivin'
Trying to get to you

(And it feels)
(As if you were here with me, sitting next to me)
(And it feels)
(Like you never left, when you were here with me)


Lyrics submited by Mateo Shtinie-Cards (2)

U krijua nga eni 2018-10-14 22:36:03
The night sky is so black
out now, yeah i know
We're gonna be fine
It’s gonna be alright,
We gonna be alright
2018-10-01 01:32:06
Our song on the radio
Did you forget it
Baby, I don't know
I was dumb for letting you go
Got to get you back now

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019