Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cricket - Dashuria (Remix)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria (Remix)".
3. Video është e këngës "Dashuria (Remix)", por nuk këndohet nga Cricket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cricket - Dashuria (Remix)  (Feat. Numen)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Nostalgji"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Numen

12/08/2020

2020-08-12T17:16:42+00:00Cka na mbet nga dashuri?
Vetem lot e fjal te kqija
Qe mi the dikur 2x
Dikush flet keq per mua
por ti hesht e nuk me thua
s'do ta fali kurre
qe nuk me tregon
kush po te mashtron
2x

Cka na mbet nga dashuri?
Vetem lot e fjal te kqija
Qe mi the dikur 2x
Dikush flet keq per mua
por ti hesht e nuk me thua
s'do ta fali kurre
qe nuk me tregon
kush po te mashtron


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23
Më Shumë Këngë Nga Cricket:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet